Posta ilan

Posta Gazete ilan merkezimiz ile Posta Gazetesi’ne eleman ilanı, personel ilanı, satılık ilanı, kiralık ilanı, emlak ilanı, sahibinden ilanı, vasıta ilanı, duyuru ilanı, sevgililer günü ilanı, kutlama ilanı, dernek ilanı, ihale ilanı, genel kurul ilanı ve diğer tüm ilanlarınızı almakta ve yayınlamaktayız.

Posta Gazete ilan merkezimiz kayıp ilanlarınızı da gazetede yayınlamaktadır. Kayıp ilanları olan; kimlik kayıp ilanı, sürücü belgesi kayıp ilanı, diploma kayıp ilanı, tasdikname kayıp ilanı, fatura kayıp ilanı, ödendi makbuzu, ödeme kaydedici cihaz levhası, ruhsatı kayıp ilanı, K2 taşıt kart, K2 taşıt belgesi kayıp ilanı, Atr belgesi kayıp ilanı, pasaport, öğrenci kimliği, paso, plaka kayıp ilanı gibi tüm kayıp ilanlarınızı da almakta ve gazetede yayınlamaktayız.

Posta Gazete ilan, ayrıca gazeteye vefat ilanı, ölüm ilanı, taziye ilanı, anma ilanı, duyuru ilanı, mevlid ilanı gibi ilanlarınızı da verebilmektesiniz.

Posta Gazetesi ilan merkezimizi arayıp kutulu ilan, çerçeveli ilan, ticari ilan dediğimiz kategorilerde de tüm ilanlarınızı verebilirsiniz. Gazete ilan tasarımlarınızı dilerseniz bizlerde uzman kadromuz ile hazırlayıp sizlere sunmaktayız.

Posta Gazete ilan merkezi olarak sizlere en uygun fiyatlı ilan metinlerini, ilan örneklerini, ilan detaylarını açıklayıp paylaşmaktayız.

Türkiye’nin en çok tirajına sahip olan Posta Gazetesine ilan vermek için dilerseniz sitemizde bulunan ilan formumuzu doldurabilirsiniz, dilerseniz yine sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan ya da cep telefonumuzdan da bizlere günün 24 saati ve haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.

Bulunduğum Yerden Gazete İlanı Verebilir Miyim ?

Evet. Bulunduğunuz yerden, bulunduğunuz tüm illerden, tüm ilçelerden, tüm semtlerden bizi arayıp gazete ilanı verebilirsiniz.

Gazete İlan Ödemesini Nasıl Yapabilirim ?

Kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz gibi, dilerseniz Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası, Türkiye Ekonomi Bankası gibi bankaların ATM’lerinden kartsız işlemlerden de ödemelerinizi yapabilirsiniz. Ya da bulunduğunuz yerdeki PTT işyerlerinden de ödeme yapabilirsiniz.

Seri İlan nedir ?

Seri ilan en az 3 kelimeden oluşan ve gazeteye verilen ilanların genel ismidir. Minimum 3 kelimelik bir ilan gazeteye verilebilmektedir. Gazete ilanlarının genel ismine seri ilan denilmektedir. Eleman ilanı, kayıp ilanı, duyuru ilanı, satılık, kiralık, emlak, vasıta ilanları seri ilan olarak adlandırılmaktadır.

 

Neden Posta Gazetesine ilan vermeliyim ?

Türkiye’nin en çok okunan ve en çok tirajına sahip olan gazetelerden biridir. Okuyucu kitlesi ve tirajı açısından da gazete ilanları konusunda son derece etkilidir. Posta Gazetesine ilan verdiğinizde ilanınız çok daha hızlı bir şekilde geri dönüşüm sağlayacaktır.

Gazetelere seri ilan nasıl verilir ?

Gazetelere seri ilan vermek 2 dakikanızı alır. Dilerseniz bizi telefon ile arayabilirsiniz. Dilerseniz sitemizde bulunan ilan formunu doldurduğunuzda biz hemen size dönüş yapabilir ve ilanınızı teyid edebiliriz. Bu yollar ile gazeteye ilan verebilmektesiniz.

Seri ilan kategorileri ?

Seri ilan kategorileri; eleman ilanı, emlak ilanı, vasıta ilanı, kayıp ilanı olarak kategori edilmektedir.

Seri ilan baskı bölgeleri ?

Vereceğiniz ilanınızın nerede yayınlanmasını isterseniz o baskı bölgesinde yayınlanmaktadır.

Türkiye Geneli Baskısı: Türkiye’nin tüm illerinde yayınlanmaktadır. İlanınız bu baskıda en iyi dönüşümü alır.

İstanbul Baskısı: Sadece İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu Yakasında yayınlanmaktadır.

Ankara Baskısı: Sadece Ankara ilinde yayınlanmaktadır.

İzmir Baskısı: Gazete ilanınız İzmir ve Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Manisa, Muğla ve Uşak’ta yayınlanmaktadır.

Bursa Baskısı: Sadece Bursa ilinde yayınlanmaktadır.

Ankara Taşra Baskısı: Gazete ilanınız bu baskıda Ankara ilinde ve Aksaray, Amasya, Bartın, Çankırı, Çorum, Eskişehir, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Kütahya, Nevşehir, Sivas, Tokat, Şereflikoçhisar, Ağrı, Ardahan, Artvin, Bayburt, Bingöl, Bitlis, Erzincan, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Iğdır, Kars, Muş, Ordu, Rize, Samsun, Sinop ve Van illerinde yayınlanmaktadır.

İstanbul Taşra Baskısı: Gazete ilanınız bu baskıda İstanbul ilinde ve Adapazarı, Bilecik, Bozhöyük, Bolu, Bursa, Düzce, Edirne, Kırklareli, Kocaeli, Tekirdağ, Yalova, Zonguldak ve Bandırma illerinde yayınlanmaktadır.

Adana Baskısı: Gazete ilanınız Adana ve Adıyaman, Antakya, Batman, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Mardin, Mersin, Niğde, Osmaniye, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Tunceli ve Ereğli illerinde yayınlanmaktadır.

Antalya Baskısı: Gazete ilanınız Antalya ve Afyon, Burdur ve Isparta illerinde yayınlanmaktadır.

 

Saat kaça kadar seri ilan verebilirim ?

Posta Gazetesine İstanbul Baskısı için saat 18:30’a kadar ilan verebilirsiniz.

Posta Gazetesine Ankara Baskısı için saat 19:00’a kadar ilan verebilirsiniz.

Posta Gazetesine Türkiye Geneli Baskısı için saat 16:00’a kadar ilan verebilirsiniz.

Posta Gazetesine Adana Baskısı için saat 16:00’a kadar ilan verebilirsiniz.

Posta Gazetesine İzmir Baskısı için saat 15:00’a kadar ilan verebilirsiniz.

Gazete ilanı ne kadardır?

Gazete ilan ücretleri, gazetede yayınlatmak istediğiniz ilanınızın kelimesine göre kelime fiyatı olarak fiyatlandırılmaktadır.

Sizi Arayalım

Adınız (gerekli)

Telefon

İletişim

İstanbul (Avrupa)
0 (212) 286 60 10

İstanbul (Anadolu)
0 (216) 341 41 30

Ankara
0 (312) 311 34 04

Bursa
0 (224) 512 28 28

Turkcell
0 (532) 675 85 15

Son Yazılar