Ankara Posta ilan

Ankara Posta ilan servisleri il ve ilçe gözetmeksizin her ilçe ve semtten ilanlarınızı kolaylıkla verebileceğiniz bir ilan ajansıdır. Eleman, iş ve emlak ilanlarının yanı sıra vasıta, duyuru, vefat, kayıp ve zayi ilanları gibi ilanlarınızı da Posta gazetesine verebilmektesiniz.
Kelime ücretlerine tabi olan seri ilan sayfalarına dilerseniz en az 3 kelimeden oluşan seri ilanlar verebilirsiniz. Kutulu, çerçeveli ve sarı kutulu gibi dikkat çekici ve daha çok müşterinin görmesini sağlayabildiğimiz başlıklı ilanları da Posta gazetesinde yayınlamaktayız.
Posta gazetesi Ankara seri ilanlar sayfası oldukça etkili dönüşümler veren gazeteler arasında yer almaktadır. Posta’ya verilen seri ilanlar ile hemen dönüşüm alabilir ve müşterilerinize hemen ulaşabilirsiniz. Siz de ilanınız olması durumunda Posta gazetesini tercih edebilirsiniz.
Ankara Posta ilan servisleri sayesinde gazete ilanı vermek artık çok daha kolay bir hale gelmektedir. 3 dakika içerisinde Posta gazetesine dilediğiniz ilanınızı vermenizde sizlere yardımcı olmaktayız.
Posta gazetesi Ankara ilan bürosunu aramanız durumunda konusunda uzman ve kaliteli müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizler için en iyi ilan metnini hazırlamakta ve gazete de yayınlamaktadır. Bir tek telefon ile bizlere ulaşıp gazeteye ilan verebiliyorsunuz.
7 gün 24 saat Posta gazetesi ilan servislerimiz Ankara’dan sizlere son derece hızlı bir şekilde hizmet vermektedirler. Size kalan sadece Posta ilan servisi Ankara bürosunu aramak olacaktır. İlanlarınız en ekonomik ve en hızlı bir biçim de seri ilanlar sayfalarında yayınlanmaya başlamış olacaktır.
Kampanyalı ve promosyonlu gün sayıları ile 2 gün ilan vererek 7 gün ve 2 gün ilan verip 5 gün yayınlatabilmektesiniz. Kampanyalar ve güncel tarifeleri Ankara Posta ilan servisimizi aramanız durumunda öğrenebilmektesiniz.
Posta gazetesine kayıp ilanı ve zayi ilanlarınızı da kolaylıkla en uygun fiyatlarla verebiliyorsunuz. İlanınız hemen ertesi gün aktif hale gelerek yayınlanıyor.
Firma tanıtımı, genel kurul, ihale ilanları, federasyon ve Basın ilan kurumu ilanlarınızı da ölçülerine uygun olarak sizlere en uygun fiyat teklifleri ile sunmaktayız. Basın ilan kurumuna tabi tüm ilanlarınızı vermek için bizleri aramanız yeterlidir.
Posta ilan servisi Ankara bürosunu tüm Türkiye’den tek bir telefon ile arayıp dilediğiniz ilanı verebilirsiniz.

Ankara Posta ilan